Mogę napełniać butle po GG czystym propanem

Chcesz sprzedać swoją replikę/mundur/części zamienne itp.? Napisz tu ogłoszenie. Może właśnie tu znajdziesz nabywcę/sprzedawcę :]

Moderator: A-Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Muad'Dib
Dowódca
Dowódca

Mogę napełniać butle po GG czystym propanem

Post autor: Muad'Dib » 2018-10-01, 18:57

Propan jest podstawowym składnikiem Green Gas'u stosowanego przez nas w replikach. GG jest mieszanką propanu, butanu oraz domieszek smarów różnej maści.

Czysty propan nie zawiera smarów i jest jakieś 10-15% mocniejszy niż standardowy GG. Brak smarów moim zdaniem poprawia funkcjonowanie systemu HU z wiadomych przyczyn.

Czysty gaz nie nadaje się do replik Tokyo Marui i innych replik z plastikowym zamkiem.

Podstawowym powodem dla zainteresowania się czystym propanem jest cena, ilość gazu potrzebna do napełnienia 1000ml butli nie przekracza 5zł co stanowi znaczną różnice dla 25-30zł za nowy GG.

Ponad to jako że czysty gaz jest mocniejszy od standardowego GG w okresie chłodniejszych dni spadek efektywności replik zasilanych gazem jest znacznie mniejszy. Czyli przez większość roku w Polsce.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy na aktg.pl@gmail.com

Nie wysyłam butli, sprawy załatwiamy osobiście dlatego ofertę kieruję do osób z okolic Górnego Śląska.

Pozdrawiam

Muad'Dib

PS. Kopiuje sobie ogłoszenie na wmasg.
Chętnie pomogę jak coś zepsujesz.
Trudne sprawy od ręki, na niemożliwe trzeba troche poczekać.

ODPOWIEDZ
kuchnie na wymiar wrocław warszawa kraków