Witajcie

Tutaj możecie rozmawiać o wszystkim ;), czyli wszystko co nie pasuje do pozostałych tematów.

Moderator: A-Team

ODPOWIEDZ
dzerad

Witajcie

Post autor: dzerad » 2018-11-12, 20:11

Witam z tej strony Dzerad - Sebastian Regulski

Od niedawna mieszkam w Radzionkowie i szukam ludzi z którymi chętnie "powymieniałbym się kulkami", w związku z powyższym jeśli będziecie organizować manewry/"strzelankę/treningi to jeśli można chętnie bym się dołączył.

Coś o mnie:
- wiek 35 lat
- ASG zajmuję się z przerwami od 2005r.
- wcześniej członek 2 innych ekip - bunkerExplorerCorps (odszedłem gdyż "dopadło mnie życie") oraz Salvo Honore (grupa się rozleciała gdyż prawie wszystkich "dopadło życie")
- sprzęt to m249para PJ, mp5sd6 cyma, m16A3 PJ, M733 JG, Cyma 612
- weekendy jeśli mi organ dysponujący (czyt. żona) nie zagospodaruje to do południa mam czas by się "postrzelać"

Pozdrawiam i do zobaczenia.

Awatar użytkownika
Muad'Dib
Dowódca
Dowódca

Re: Witajcie

Post autor: Muad'Dib » 2018-11-12, 21:39

Witaj, jeśli będziemy coś organizować to dam znać, wpadniesz i poznasz nas.
Co do większych imprez to najlepiej obserwować wmasg lub jeszcze lepiej FB grupy Hangor.
Jeśli będziesz miał jakieś pytania możesz śmiało pisać tu lub na PW.
W tą niedziele jedziemy na "Kamionkę"
Ogólny zarys wygląda tak:

Jako, że chyba nic się nie dzieje w przyszłym tygodniu zapraszamy na piątą i ostatnią edycję Powstania Zamojskiego. Tym razem ostatni akt czyli Akcja Burza. Partyzanci mają pogonić okupanta zanim dotrą Rosjanie. Kto lubi postrzelać znajdzie coś dla siebie bo nastawiamy się na sporą dynamikę rozgrywki.

Powstanie Zamojskie V
data: 18.11.2018r
Miejsce: Kamionka Rogoźnik (dojazd https://www.google.pl/maps/dir/50.37679 ... 364569czas: 9.00 - najwcześniej 14.00

Zasady ogólne
1. Stylizacja nie jest obowiązkowa ale bardzo mile widziana
2. Rejestracja 8.00-8.30, 8.30 – odprawa i 9.00 wyjście w teren na spóźnialskich nie czekamy.
3. Pirotechnika tak – tylko i wyłącznie atestowana – pokazujemy przy rejestracji lub podczas odprawy
4. Moc replik <460 auto; powyżej 460 semi
5. Wiek 16 + – Niepełnoletnich proszę podać przy zgłoszeniu, obowiązkowo zgoda rodziców, którą zostawiamy podczas rejestracji u organizatorów oraz wiek gracza – po imprezie jest do zwrotu.
6. Minimum aby gra się odbyła 60 osób. maxa nie ograniczamy
7. Zgłoszenia: tylko mailowo, na adres korpus.duchy[maupa]gmail.com:
W tytlu proszę wpisać "Powstanie Zamojskie", w treści: strona konfliktu, nick, ekipa, N (jeśli niepełnoletni), ewentualna stylizacja (wpisać stronę, na którą się stylizujecie. Gdyby zaszła konieczność przerzucenia kogoś do strony przeciwnej wy zostajecie po stronie na którą się stylizujecie.)
8. Termin zgłoszeń – 16 listopada
9. Full Kontakt z opcją poddaj się
10. Respy: Po obu stronach resp 5 minut od dojścia do respa - prawdopodobnie po 1 na stronę.
11. Zranienie
Każde trafienie w ciało lub elementy oporządzenia liczy się jako trafienie. Trafienie w broń eliminuje tą broń z walki. Używamy bocznej lub wracamy na respa
12. Zakaz RAM, HP/HPA i innych konwersji gazowych.

wymagane wyposażenie
- replika ASG
- okulary/gogle
- czerwona szmata - najlepiej kamizelka odblaskowa
- zapas amunicji

Płatne: 5 zł na miejscu. Pieniądze zostaną przeznaczone na przygotowanie gry.

Powinieneś widzieć temat w "Sparingi, Treningi, Wyjazdy".
Chętnie pomogę jak coś zepsujesz.
Trudne sprawy od ręki, na niemożliwe trzeba troche poczekać.

ODPOWIEDZ
kuchnie na wymiar wrocław warszawa kraków