Lunety i inne paczadełka
Poprzedni temat «» Następny temat
Wysłany: 2018-02-21, 17:14   Lunety i inne paczadełka
Rybq 

Nazwa Teamu ASG: A-Team
Panowie, przekopuję teraz rynek lunet i natknąłem się niedawno na produkty marki "Canis Latrans" czyli po prostu Kojot. Lunety stuprocentowo chińskie jednak z naprawde półki premium. Nawet najprostsze egzemplarze mają komplet regulacji, podświetlenie, korekcję paralaksy i wady wzroku, w pakiecie "majfrendy" przysyłają montaż i jeśli dobrze rozumiem to nawet extender jest w pakiecie. Mało tego, ten sławny austriak robił test trzaskając nią o różne elementy otoczenia i nie zgubiła nastawy. Jakieś niemieckie kanały strzeleckie również, bardzo pochlebnie wyrażały się o tym sprzęcie.

Ktoś coś słyszał, ktoś coś wie? Jak macie swoje sprawdzone modele to też wrzućcie linki.

Co ciekawe połowa tych lunet(Ta dedykowana pod airsoft) nie będzie łapała się w widełki celne co umożliwi jej przejście bez dodatkowych opłat :)
https://pl.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20180221073258&SearchText=Canis+Latrans+Scope

Zamówię i dam znać co, jak i z czym to sie je.

Moje pytanie też do was, czy ktoś mógłby przytachać ze sobą na zgromadzenie walne lunete z 6cio krotnym przybliżeniem?

Zapraszam do dyskusji <><

Wysłany: 2018-02-21, 18:26   
Forestman 

Optyki "dedykowane do asg" to z reguły porażka, puki nie "pomacasz" to wyglądają dobrze.

Zabiorę ze sobą bug bustera, Leapers/UTG 3-9x32 https://sniperrifles.net/utg-bug-buster-review/, moim zdaniem to najlichsza luneta jaką warto kupić...

Wysłany: 2018-02-21, 21:00   
Muad'Dib 
Mądra Mysz

Ja mam tą:
http://allegro.pl/luneta-...6465791714.html
(lub tą większą)

Niewątpliwie jest to chińczyk ale dobrze łapie światło(50mm...) i ma powiększenie 1,5 do 7 co jest istotne w naszym pykaniu na 50m.

I jak już kombinujesz to ściągnij też kolimatory najlepiej po jednym z każdego typu :p, jak będą dobre to w mig je przechandlujesz.

Wysłany: 2018-02-21, 21:15   
Forestman 

Ryba chyba do Novritsch-owej snajpy kombinuje, a tam 50m to tylko średni dystans ;-) Więc powiększenie x9 się przyda...

Wysłany: 2018-02-21, 22:03   
Rybq 

Obecnie mam na oku 6-24x50. Te 24 mi na kij potrzebne ale ta 6x mnie ciekawi...
Obecnie mam stałą czwórkę klasy mocno średniej i daje radę całkiem nieźle. Niestety śruba stopująca jest za wąska i całość jeździ mi do przodu i tyłu o jakieś pół centymetra. Da się z tym żyć, ale sam fakt mnie irytuje :D

6-24x50 wychodzi coś około dwóch stówek i zakładając że ryżojedzący przyjaciel wklepie w manifeście transportowym słówko "gift" to już paczka przejdzie bez vatu i cła. Dwie stówki to nie jest tak wielki majątek i wydaje mi się że i tak nawet jakby była to średnia zabawka to całość kasy plus coś można by odzyskać. Tak czy siak zaryzykuję :)

Co do ceny to nie jest jakoś super podejrzana. Biorąc pod uwagę cenę bez promocji, ew. doliczenie vatu i już sytuacja robi się bliźniaczo podobna do podstawowych lunet walthera.

Odpowiedz do tematu