4 - WZÓR ZGODY RODZICA/OPIEKUNA

Chcesz się do nas przyłączyć? Zostać częścią naszego zespołu? Przeczytaj warunki rekrutacji oraz Statut A-Team w tym dziale.
Awatar użytkownika
Blake
Rezerwa
Rezerwa
Posty: 127
Rejestracja: 2014-07-05, 19:54
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

4 - WZÓR ZGODY RODZICA/OPIEKUNA

Post autor: Blake » 2014-09-21, 18:41

Tak, jak napisane w temacie. Jeśli ktoś ma mniej, niż 18 lat i A-Team zgadza się na jego uczestnictwo w wypadzie, obowiązkowo w trakcie jego trwania musi on posiadać przy sobie podany poniżej tekst, w formie wydrukowanej, podpisany przez oboje rodziców/opiekunów

Treść zgody:

My, niżej podpisani (imiona i nazwiska rodziców/opiekunów), jako rodzice/opiekunowie (Wasze imię i nazwisko plus usunięcie zbędnego określenia z formułki "rodzice/opiekunowie:), urodzonego w dniu (data), wyrażamy niniejszym zgodę, by nasz syn brał udział w spotkaniach Air Soft Gun. Jednocześnie oświadczamy, iż jest nam wiadomym, że spotkania ASG polegają na oddawaniu przez uczestników strzałów do siebie (symulacji walki) z repliki broni o napędzie pneumatycznym kulkami plastikowymi o średnicy 6mm i 8mm oraz o masie do 0,6g. Jest nam również wiadomym, że używane przez uczestników repliki są napędzane sprężonym powietrzem lub gazem i wyrzucają pocisk z prędkością początkową do 200m/sek., na odległość do 100m, także seriami. Jest nam także wiadomym, że w spotkaniach ASG biorą udział osoby pełnoletnie w różnym wieku. Oświadczamy dodatkowo, że mamy świadomość, iż uczestnictwo w grach ASG jest obarczone ryzykiem zaistnienia nieszczęśliwych wypadków, tj. potłuczeń, otarć, złamań,a także, w skrajnym przypadku, utratą oka lub oczu,a wszystkie mogące zaistnieć wypadki, mogą doprowadzić do trwałego uszkodzenia zdrowia i ciała,w tym do utraty wzroku. Oświadczamy, iż wyrażamy zgodę na ponoszenie takiego ryzyka przez naszego syna i oświadczamy, że w razie zaistnienia wypadku, gdzie ofiarą będzie nasz syn, nie będziemy wnosić roszczeń odszkodowawczych, ani wnosić o zastosowanie jakichkolwiek konsekwencji prawnych wobec sprawcy wypadku bądź jakiegokolwiek innego uczestnika spotkań ASG.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Blake, łącznie zmieniany 2 razy.
Z książką jest, jak z cyckami. Fajnie jest obadać na monitorze, lecz zdecydowanie bardziej woli się je zmacać.

Zablokowany
kuchnie na wymiar wrocław warszawa kraków

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości