1 - WARUNKI REKRUTACJI

Chcesz się do nas przyłączyć? Zostać częścią naszego zespołu? Przeczytaj warunki rekrutacji oraz Statut A-Team w tym dziale.
Awatar użytkownika
yeerry
Rezerwa
Rezerwa
Posty: 64
Rejestracja: 2013-12-30, 23:11
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

1 - WARUNKI REKRUTACJI

Post autor: yeerry » 2013-12-31, 11:14

WIEK:
Rekrutów przyjmujemy od 17 roku życia, w drodze wyjątku z polecenia członka A Teamu weźmiemy też pod uwagę osobę, która ukończyła 16 rok życia.
Rekruci niepełnoletni zapraszani są tylko na wewnętrzne spotkania. Jeśli sytuacja temu sprzyja, dopuszczamy wyjątki.


Mundur dowolny.

Replika dowolna, jeżeli chodzi o moc repliki to jest to dokładnie opisane w temacie "LIMIT FPS".
Poza tym wymagane są gogle/okularki z chociażby podstawowymi atestami(co najmniej klasa F lub FT, optymalnie coś z normą MIL-PRF-31013, lub klasy B, A). Metodzie z zamierzchłych czasów czyli przestrzeliwaniu gogli mówimy stanowcze NIE. Nie tolerujemy okularków spawackich oraz różnego rodzaju siatek na oczy/okularków do pływania, narciarskich itp..
Mile widziane obuwie taktyczne,nakolanniki, OBOWIĄZEK siatki ochronnej (dobrze chronią twarz) dla osób poniżej 18 roku życia.

Każdy rekrut przechodzi okres próbny. Długość okresu próbnego to kwestia indywidualna.
Uwaga: rekrut, aby dołączyć do A Teamu musi ukończyć 18 rok życia.

Od rekruta wymaga się uczciwości i dobrej współpracy w grupie, oraz przede wszystkim odpowiedzialności(bezpieczeństwo), poza tym każdy rekrut musi udzielać się na forum, obowiązkowa jest informacja czy pojawi się na spotkaniu czy też nie. Nikt do spotkań co tydzień nie zmusza więc podanie powodu nieobecności nie jest wymagane. Niemniej jednak, decyzją dowódcy rekrutacji oczekuje się, od rekruta obecności conajmniej raz na dwa miesiące.

Rekrut po przyjęciu do drużyny (będący jej pełnoprawnym członkiem) ZOBOWIĄZUJE się do opłacania składki na rzecz drużyny w wysokości 5 zł miesięcznie przez pół roku (w przypadku nie opłacania składek osoba zostaje WYRZUCONA z drużyny). Rekrut wraz z przyjęciem do A Teamu otrzymuje naszywkę szeregowca z logo drużyny, na rzepie, którą powinien nosić tym samym utożsamiając się z A-Teamem, który godnie reprezentuje.
Na czas rekrutacji rekrutowi jest wypożyczania naszywka(na rzepie) w kolorze zielonym, oznaczająca stopień rekruta.
Za naszywkę rekruta jest pobierana kaucja w wysokości 10zł. W przypadku rezygnacji z przynależności do drużyny, po zwrocie naszywki rekruta przysługuje zwrot kaucji za naszywkę po jej oddaniu.

Wśród rekrutów mile widziane jest posiadanie konta na wmasg.pl !

Nazwa konta na forum to wasza ksywka którą będziemy was wołać. Sauronom92185 dziękujemy. W przypadku zmiany ksywy w trakcie członkostwa oczywiście idzie ją zmienić.ostatnia edycja: Muad'Dib 03.2018r.
Ostatnio zmieniony 2018-03-08, 14:31 przez yeerry, łącznie zmieniany 10 razy.

Zablokowany
kuchnie na wymiar wrocław warszawa kraków

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości